• slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider

Síň slávy

Ovládání honáckého biče

RokMistrovská třídaAmatérská třídaMísto konání
1994Pavel VotápekGolčův Jeníkov
1995Jindřich ZoblGolčův Jeníkov
1996Jindřich ZoblRadotín
1997Tonda ŘeřichaVestec
1998Tonda ŘeřichaVestec
1999Jindřich ZoblŠiklův mlýn
2000Jindřich ZoblBublaŠiklův mlýn
2001Beaver City
2002soutěž odpadlaPepa JungBeaver City
2003Pepa JungPavel ŠertlerBeaver City
2004Radim MichálekDušan DvořákBeaver City
2005Pepa JungFredy HenklBeaver City
2006Jan BetlachPetr BurešBeaver City
2007Josef UtíkalPavel HartmanBeaver City
2008Josef UtíkalPepa VeleckýBeaver City
2009Josef UtíkalMarcel RegmundBeaver City
2010Marcel RegmundLibor KrčmářBeaver City
2011Marcel RegmundZdenda PetříkBeaver City
2012Dušan DvořákPavel HartmanBeaver City
2013Marcel Regmund Karolína PlánkováBeaver City
2013Jan ČudaBeaver City
2014Velká cena 1.bičKarolína PlánkováBeaver city
2014Josef UtíkalJan ProkopBeaver city
2015Velká cena 1.bičkat. ženy nebylaBeaver City
2015Josef UtíkalMartin RichterBeaver city
2016Velká cena 1.bičDušan DvořákBeaver City
2016Dušan DvořákZdeněk PetříkBeaver City
2017Velká cena 1.bičDušan DvořákBeaver City
2017Dušan DvořákRenata VeleckáBeaver City

Trikové lasování

RokMistrovská třídaAmatérská třídaMísto konání
1994NetopýrGolčův Jeníkov
1995Bob KudláčekGolčův Jeníkov
1996Václav VávraRadotín
1997Leoš HolcknechtVestec
1998Bob KudláčekVestec
1999Marek KaiserBeaver City
2000Bob KudláčekBeaver City
2001Jakub ŘíhaBeaver City
2002Václav VávraBeaver City
2003Aleš KozákBeaver City
2004Bob KudláčekBeaver City
2005Dan KrejčířBeaver City
2006Dan KrejčířBeaver City
2007Soutěž odpadlaJakub ŠimonBeaver City
2008Dan KrejčířSoutěž odpadlaBeaver City
2009Jan KrčmařSoutěž odpadlaBeaver City
2010Jan KrčmařSoutěž odpadlaBeaver City
2011Dan KrejčířSoutěž odpadlaBeaver City
2012Jan KrčmařSoutěž odpadlaBeaver City
2013Soutěž odpadlaSoutěž odpadlaBeaver City
2014soutěž odpadlasoutěž odpadlaBeaver City
2015soutěž odpadlasoutěž odpadlaBeaver City
2016Velká cena W-clubuPavel ŠertlerBeaver City
2017Velká cena W-clubVáclav VávraBeaver City

Žonglování s westernovými revolvery

RokRevolveryShowMísto konání
1999Willy ze Šikl.mlýnaŠiklův mlýn
2000Jindra ZoblŠiklův mlýn
2001Beaver City
2002Beaver City
2003Jan MolodovecBeaver City
2004Jan MolodovecBeaver City
2005Pavel MichálekBeaver City
2006Pavel MichálekJ.Betlach, R.ZezulováBeaver City
2007Jan VymětalíkJan BetlachBeaver City
2008Pavel MichálekJan BetlachBeaver City
2009Josef ZahradníkD.Dvořák, J.VeleckýBeaver City
2010Josef ZahradníkP.Adamcová,D.MartincováBeaver City
2011Jan Krčmařsoutěž odpadlaBeaver City
2012Josef ZahradníkTrio VitalosBeaver City
2013Jan KrčmařBrano Kohút(slovensko)Beaver City
2014sotěž odpadlaKlondike bandaBeaver City
2015soutěž odpadlaLeon Deverik(Nový Zéland)Beaver City
2016soutěž odpadlaBrano Kohút-SlovenskoBeaver City

Velká cena W-clubu v hodu nožem a tomahawkem

RokNůžTomahawkMísto konání
1994Pepé SmékalGolčův Jeníkov
1995Fred MusialGolčův Jeníkov
1996Pepé SmékalRadotín
1997Pepé SmékalVestec
1998Pepé SmékalVestec
1999Pepé SmékalŠiklův mlýn
2000Šiklův mlýn
2001Beaver City
2002Alf D. PetrPepé SmékalBeaver City
2003Alf D. PetrPepé SmékalBeaver City
2004Fred MusialZiko MusialBeaver City
2005Fred MusialFery OlbortBeaver City
2006Fred MusialPepé SmékalBeaver City
2007Fred MusialPepé SmékalBeaver City
2008Alf D. PetrPepé SmékalBeaver City
2009ŠamanFery OlbortBeaver City
2010Čejen NovákStany HavelBeaver City
2011Čejen NovákStany HavelBeaver City
2012Rosta AntoníčekPepé SmékalBeaver City
2013Stany HavelRosta AntoníčekBeaver City
2014Stany HavelStany HavelBeaver City
2015Jiří ŽižkaDušan DvořákBeaver City
2016Rosta AntoníčekStanda HavelBeaver City
2017Standa HavelStanda HavelBeaver City

Mistrovství České republiky v hodu nožem a tomahawkem

RokNůžTomahawkMísto konání
1994František Musial-FREDKošárky Staré hamry
1995Josef Smékal-PEPÉKošárky Staré hamry
1996Josef Smékal-PEPÉKošárky Staré hamry
1997Josef Smékal-PEPÉKošárky Staré hamry
1998Karel Valdman-CARLOSKarel Valdman-CARLOSKošárky Staré hamry
1999Josef Smékal-PEPÉKarel Valdman-CARLOSKošárky Staré hamry
2000Josef Smékal-PEPÉJosef Smékal-PEPÉKošárky Staré hamry
2001Josef Smékal-PEPÉJosef Smékal-PEPÉBukovina Malá Morávka
2002Josef Smékal-PEPÉJosef Smékal-PEPÉBukovina Malá Morávka
2003Miroslav Zamrij-MÁKJosef Smékal-PEPÉBukovina Malá Morávka
2004Josef Smékal-PEPÉJosef Smékal-PEPÉBukovina Malá Morávka
2005Josef Smékal-PEPÉJosef Smékal-PEPÉBukovina Malá Morávka
2006Josef Smékal-PEPÉJosef Smékal-PEPÉRapotín u Šumperka
2007Josef Smékal-PEPÉLuboš Kučera-FOFORapotín u Šumperka
2008Zdeněk Musial-ZIKOJosef Smékal-PEPÉRapotín u Šumperka
2009Josef Smékal-PEPÉStanda Havel-STANYRapotín u Šumperka
2010Josef Smékal-PEPÉJosef Smékal-PEPÉRapotín u Šumperka
2011Josef Smékal-PEPÉJosef Smékal-PEPÉRapotín u Šumperka
2012Josef Smékal-PEPÉDušan Dvořák-MACGYVERRapotín u Šumperka
2013Jiří Žižka-JOHNStanda Havel-STANYSuchdol nad Odrou
2014Standa Havel-STANYStanda Havel-StanySuchdol nad Odrou
2015Josef Smékal-PEPÉStanda Havel-STANYSuchdol nad Odrou
2016Jiří Žižka-JOHNStanda Havel-StanySuchdol nad Odrou
2017Rosta AntoníčekDušan Dvořák MACGYVERSuchdol nad Odrou